OKYANUS KOLEJİ

ABONNA İLGİDEN MEMNUN KALDI

İnegöl Mobilyası açısından oldukça önem arz eden ve kış sezonu öncesi mobilya sektörüne can suyu olan Modef Expo 2019´un tamamlanmasının ardından, Abonna Pazarlama Koordinatörü M. Hanefi Ergün fuara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

BİZİM İÇİN FUAR İLK İKİ GÜNDÜ

Ergün, Modef Expo´da bu yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan ancak daha sonra Erdoğan´ın programında yaşanan değişiklik nedeniyle Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay´ın katılımıyla yapılan üst düzey ziyaretin de etkisiyle fuarda bazı aksamalar olduğunu ifade etti. Modef Expo´nun tüm İnegöl sanayisinin olduğu gibi kendilerinin de ümitle ve umutla girdikleri bir fuar olduğunu kaydeden M.Hanefi Ergün, ?Fuarın ilk iki günü oldukça güzel geçti. Beklenilenin üzerinde bir yoğunluk ve talep vardı ürünlerimize karşı. Fakat 3´üncü günden sonra yaşanan ziyaret olayından dolayı veya zaten bitecekti o vesile oldu 3´üncü günden sonra oldukça zayıfladı. Allah bereket versin yinede. Ama bizim için fuar ilk iki gündü? dedi.

 

YETERLİ OLMADI

Genel itibariyle Modef Expo´nun bu yıl yeterli olmadığını dile getiren Ergün, ?Modef Expo bu yıl eksik kaldı diyebiliriz. Bence geçen yıl katılım daha iyiydi. Özellikle yurt dışından gelen katılımcılar iyiydi. Fakat bu yıl bunu değerlendiremiyoruz. Acaba 3´üncü gün ile birlikte gelen katılımcılar fuara alınmadıkları için şehir dışına mı çıktılar, yoksa zaten gelmemişler miydi bunu bilemiyoruz. İlk iki günkü katılım iyiydi, 3´üncü günü zaten saat 13.00´a kadar içeri kimse alınmadı. Bununla alakalı sağlıklı bir yorum yapmak söz konusu değil. Perşembe günü de yine biraz hareket vardı ama beklenen kadar değil. Bence genel itibariyle yeterli olmadı? şeklinde konuştu.

 

ÜRÜNLERİMİZ RAĞBET GÖRDÜ

Hanefi Ergün, Abonna´nın fuara ilişkin hazırlıkları ve ürünlerinden de bahsederek; ?Bu yıl mevcut ürünlerimizi güncelleyerek Modef Expo´da müşterilerimizin karşısına çıktık. Belli bir modelden ziyade tüm ürünlerimizin ilk iki günlük yoğun geçen süreçte güzel ilgi alakayla karşılaştığını söyleyebiliriz? ifadelerinde bulundu.
Anahtar Kelimeler: ABONNA İLGİDEN MEMNUN KALDI