AKHİSARSPOR´DA ÜÇ PUAN SEVİNCİ YAŞANIYOR
Bursa süper amatör küme A grubunda mücadele eden Akhisarspor deplasmanda karşılaştığı Bursa 19 Mayısspor´u 2-1 mağlup ederek üst sıralara tırmanmaya başladı.
Tarih: 7.11.2019 18:18:11

Akhisarspor basın sözcüsü Olcay Karakaya,  Bursa 19 Mayısspor karşısında takımın iyi bir performans ortaya koyduğunu kaydederek, "Ligde bizim gibi 1 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti olan, bizi takip eden rakiplerimizden birisi ile oynadık. Bu karşılaşma çok önemliydi. Bu karşılaşmayı kazanmamız lazımdı. Kazandığımız için mutluyuz. Ayrıca deplasmanda kazandığımız için daha da mutluyuz. En mutluluk verici tarafına bugün oynadığımız güzel futbol. Gerçekten her yönüyle sahada iyi bir Akhisarspor vardı. Performansı artırarak devam ettirmeye çalışacağız. Futbolcularımı güzel oyun ve galibiyet için tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Her maça kazanmak için çıktıklarını anlatan Karakaya, "Cumartesi günü saat:15.00, İnegöl Kurtuluş Sahasında Görükle İpekspor  ile karşılaşacağız. Görükle ipekspor ile grupta aynı puana sahibiz. Ancak biz rakip seçmiyoruz. Her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Bunun için Cumartesi günü kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Akhisarspor taraftarlarını ve İnegöllü sporseverleri bu maçta yanımızda göreceğimize inanıyorum" diye konuştu. 

/resimler/2019-11/7/1819108779927.jpg


Kaynak: