BELEDİYESPOR MAÇINA DAVET

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyespor voleybol takımının efeler ligi 4. Hafta mücadelesinde yarın (Çarşamba) oynayacağı Spor Toto maçına tüm ilçe halkını davet etti.

Axa Sigorta Efeler Ligi´nde mücadele eden İnegöl Belediyespor voleybol takımı, sezonun 4. Haftasında Spor Toto Voleybol Takımı ile karşılaşacak. İnegöl Belediyespor ?Spor Toto Voleybol mücadelesi 05 Kasım Çarşamba (yarın) saat 18.30´da İnegöl Spor Salonu´nda oynanacak.

İnegöl Kapalı Spor Salonu´nda oynanacak maçın öncesinde açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban; ?Sporun dinamik bir yapısı var. Özellikle voleybol maçlarında kıyasıya bir mücadele izlenmek ve centilmence yarışmak sporun insanları bir arada tutan yanına işaret ediyor. İnegöl Belediyespor- Süper Toto Voleybol maçı 05 Kasım Çarşamba 18.30´da İnegöl Kapalı Spor Salonunda oynanacak. Geçtiğimiz hafta Bursa Büyükşehir Belediyespor ile oynadığımız ve kardeşliğin kazandığı maçta keyifli bir mücadele izledik. Maçlarda izleyici desteği önemli, bu yüzden tüm sporseverleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz? dedi.

/resimler/2019-11/5/1819020404749.jpg
Anahtar Kelimeler: BELEDİYESPOR MAÇINA DAVET