DEKORATİF AYDINLATMA SEKTÖRÜ İMOB OBJET´DE IŞILDAYACAK!

Ev Dekorasyonuna dair özel tasarım her şeyin tek platformda toplandığı, Türkiye´nin en kapsamlı, en şık, en lüks fuarı CNR İMOB OBJET CNR Expo Yeşilköy´de organize edilecek.

Dekoratif Aydınlatma Özel Bölümü ile yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiye kapılarını açacak olan CNR İMOB OBJET´de, ev ve ofis dekorasyonunun en büyük tamamlayıcısı avize, sarkıt, lambader, abajur ve aplik gibi dekoratif aydınlatma ürünleri de sergilenecek. Katılımcıların, tüm alıcıları ve müşterilerini tek bir çatı altında ağırlayacakları bu platformda, özel ve lüks tasarım ürünler ön plana çıkacak.

CNR Holding tarafından uzun yıllardır organize edilen ve Türkiye´nin en büyük uluslararası alıcı datasını oluşturan İMOB, EVTEKS ve UNICERA´nın ziyaretçi ağı CNR İMOB OBJET için kullanılacak. Ayrıca CNR´ın BIA Global İstihbarat Sistemi´ne kayıtlı hedef alıcı datası eşleştirmeleri gerçekleştirilecek olan B2B programları ile sektörün 2023 hedeflerine ulaşması için fırsat sağlanacak.

Lüks ve tasarım mobilyalardan züccaciyeye, uyku ürünlerinden ev tekstiline, halı ve kilimden aydınlatmaya tüm dekoratif ürünlerin bir arada bulunduğu fuar, bir evin ihtiyacı olan her şeyi vaat etmesinin yanı sıra uluslararası tasarımcıların seminerleri ile geleceğin dekorasyon trendlerine ışık tutacak.

İhracatçı, ithalatçı, mobilya toptancıları, bayi adayları, yan sanayiciler, tasarımcılar, mimar ve iç mimarlar, dekoratörler, projeciler, müteahhitler, otel yöneticileri, kamu-hastane-AVM ve eğitim kuruluşlarının satın alma yetkilileri ile bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurmak, iş hacminizi genişletmek, ticaret ve ihracat oranınızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.