GENÇLERGÜCÜ SPOR´DA İÇ TRANSFER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
2019-2020 Sezonunda Play-Offu hedefleyen Gençler Gücü Spor Kulübü Transfer çalışmalarını sürdürüyor. İnegölspor altyapısında futbola başlayan 21 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Furkan Güleç ile sözleşme yeniledi.
Tarih: 8.8.2019 18:36:24

Gençlergücüspor yönetim kurulu üyesi ve As Başkan Alaattin Yiğit imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada “ Yeni sezon için Transfer çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda kadromuzda düşündüğümüz oyuncular ile görüşmelerimiz sonucunda anlaşmalara devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımız kapsamında geçtiğimiz sezon aramıza katılan 1998 doğumlu orta saha oyuncusu Furkan Güleç ile yeniden anlaştık. Furkan bizim için önemli ve faydalı bir futbolcu. Kendisiyle yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Yapılan anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Genç oyuncu Furkan Güleç  ise yaptığı açıklamasında “Geçen sezon katıldığım Gençler Gücü Spor kulübü ile yeniden anlaştım. Takımımda kaldığım için mutluyum. Bu anlaşma da emeği geçen Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Kulübümüzün yeni sezon için belirlemiş olduğu Play-Off hedefine ulaşabilmek için ben ve takım arkadaşlarım çok çalışacağız.” Dedi.


Kaynak: