İTSO 15 TEMMUZ
OKYANUS KOLEJİ

GENÇLERGÜCÜSPOR BASKETTE İKİDE İKİ YAPTI

Bursa Büyükler Basketbol Yerel Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Gençlergücüspor, evinde oynadığı 2.maçındanda galibiyetle ayrıldı. Nilüfer 1987 basketbol takımını 67-57 geçerek puanını 4 yükselterek liderliğe yükseldi.

Maç sonrasında Gençlergücüspor Basketbol takımı antrenörü Levent Ayas yaptığı açıklamada ?

Maça hızlı başladık. Maçın genelinde dışarıdan bulduğumuz şutlarla etkili olduk. Farkı yakalamak istedik. Fakat rakipte iyi bir reaksyon gösterip maçın içinde kalmayı başardılar. Hatta bir ara öne bile geçtiler. Rakibi 57 sayıda tutabildik. Bu maçta özellikle kenardan gelen oyuncuların da katkısı ile savunmada iyi işler başardık diye düşünüyorum. Geniş rotasyonumuz sayesinde her bir oyuncudan fizik olarak en üst seviyede yararlanıyoruz. 2´de 2 yaptığımız için mutluyuz. Gün geçtikçe üstüne koymaya devam edeceğiz. Başta kulüp başkanımız Kamuran Balkan beye ve kulüp yöneticilerine, bizi maçta yalnız bırakmayan basketbol ve spor severlere teşekkür ediyorum? dedi.

Maç Skoru:  Gençlergücüspor 67 ? 57 Nilüfer 1987

 

Salon: İnegöl Gençlikspor Kapalı spor Salonu

 

Hakemler: Melih Eren, Ersin Karakaş.

Masa: Tülay Karahüyük, Gülay Karahüyük, H.Sümeyra Aksoy

 

Gençlergücüspor: Gençlergücüspor: Tuğrul Şahin, Hakan Baha Temel, Yunus Emre Serin, Batuhan Yeşilova, Ömer Koç, Melih Yaşar Demirci, İbrahim Şenal, Can Taşkan Tunçay, Oğuzhan Özbek, Furkan Bayer, Furkan Arslan, Erman Altaş.

 

Antrenör: Levent Ayas

 

Nilüfer 1987: Enes Doğanlı, Berk Bayram, Murat Kara, Timur Köklücan, O.Yüce Kurborç, Onur Kaygusuz, Murat Özsoy, Kaan Emre Güner, Kadir Şengün.

 Antrenör: Yüce Kırbaç/resimler/2019-10/23/0901507738020.jpg