İTSO 15 TEMMUZ
OKYANUS KOLEJİ

GENÇLERGÜCÜSPOR´A PİVOT TRANSFER

Bursa Büyükler Basketbol Yerel Liginde mücadele edecek olan Gençlergücüspor basketbol takımı, Çarşıspor´dan Pivot Can Taşkan Tuncay ile anlaştı. Oyuncu pota altında oldukça etkili, Ribauntlar ve dışarıdan buluğdu şutlarla da skora katkı sağlıyor.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Gençlergücüspor yönetim kurulu üyesi Nizam Yoğurtçu ?İnegöllü spor severlere keyifli ve heyecanlı maçlar izlettirmek için oluşturduğumuz basketbol takımımıza bugün tecrübeli bir arkadaşımızı daha transfer ettik. 1981 doğumlu olan pivot mevki oyuncusu Can Taşkan Tuncay yeni sezonda inşallah takımımız için ter dökecek. Ben anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum."dedi.


Can Taşkan Tuncay ise; "Öncelikle Gençlergücüspor´a geldiğim için çok mutluyum. Elimden gelen gayreti göstererek takımıma faydalı olmaya çalışacağım. İnşallah burada güzel bir sezon geçiririm. Bana güvenerek transfer eden yönetici ağabeylerime ve hocalarıma tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah kazasız, belasız, başarılı bir sezon geçiririz" ifadelerini kullandı.
 Konuşmaların ardından Can Taşkan Tuncay, 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.