İNEGÖL MOBİLYACILARINDAN DÜZCELİ MAĞDURLARA DESTEK
Düzce´de 18 Temmuz tarihinde yaşanan sel afetinde evleri ve eşyaları zarar gören vatandaşlara dağıtılmak üzere İnegöl Ticaret Odası, İnegöl Mobilyacılar Odası, İnegöl Mobilya Sanayiciler Derneği (İMOS) ve İnegöl Ziraat Odası iş birliği ile düzenlenen Yardım Kampanyasına İnegöl Mobilyacıları duyarsız kalmadı.
Tarih: 12.9.2019 09:35:10

İnegöl Mobilyacılar Odası organizatörlüğünde toplanan 2 tır Koltuk Takımı, çekyat, yatak odası takımları, yemek odası takımları, masa, sandalye ve berjerler Düzce İli  Akçakoca ilçesine  bağlı Dilaver, Esma Hanım ve Uğurlu köylerinde yaşayan vatandaşlara ulaştırıldı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan AYHAN; “18 Temmuz´da yaşanan sel felaketinde 45´e yakın ev hasar görmüş,yaklaşık 70 ailenin ev eşyaları ise kullanılamaz hale gelmişti. Bizde İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği, İnegöl Ziraat Odası  iş birliği ile yardım kampanyası düzenledik. Yardım kampanyası çerçevesinde 2 tır dolusu Mobilya temin edildi. Yardım kampanyasına duyarsız kalmayan Mobilyacılarımıza çok teşekkür ediyoruz . Ayrıca Mobilyaların ulaşımında bizlere destek olan Serhat Nakliyat ve Emin Nakliyat firmalarına teşekkür diyoruz. Allah bir daha bu ve benzeri şekilde afetler ile ülkemize acı yaşatmasın. Köylerde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, teslim edilen mobilya çeşitlerini güle güle kullanmalarını temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


Kaynak: