OKYANUS KOLEJİ

İNEGÖL AVM’DE YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİMLER SİZİ BEKLİYOR!

Geniş marka karmasıyla alışveriş ve sosyal yaşamın kalbi İnegöl AVM, misafirlerini yüzde 70’e varan indirimlerle Kurban Bayramı alışverişine bekliyor.

YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİM

Yenilenen yüzü ile sağladığı ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla hijyenik bir alışveriş ortamı sunan İnegöl AVM, bayrama özel indirimleriyle ailelerin mutluluğuna ortak olacak. Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, normalleşme döneminin ilk bayramında yüzde 70’e varan indirimlerle misafirlerini bekliyor.

GEVENLİ BİR ORTAM

Hassasiyetlerin arttığı normalleşme döneminde açık otoparkı, Açıkhava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, bayram alışverişi için misafirlerini temas riskinin en aza indirildiği güvenli bir ortam ile karşılıyor. Bayram alışverişi için İnegöl AVM’yi tercih edecek misafirler giyimden, teknolojik ürünlere, market alışverişinden, kişisel bakım ürünlerine kadar birçok alanda istediklerini bulabiliyor.

TÜM MAĞAZALARDA İNDİRİM

Bayram sevincine indirimli bayram alışverişi ile ortak olan İnegöl AVM, bu Kurban Bayramı’nda tüm mağazalarında yüzde 30, yüzde 50 ve yüzde 70’e varan indirimlerle ziyaretçilerini ağırlıyor.7’den 70’e ailelerin mutluluğunu paylaşıyor.

YENİ MAĞAZALAR AÇILDI

Hem bölge ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM’de kahve zincirleri Gönül Kahvesi ve Kahve Dünyası’nın yanı sıra Starbucks’da açıldı. Parfümeri markası Mad Parfümeri, Çikolatacı Waffle Chocalate Dream, Helvacı Ali, erkek gömlek giyim markası Tudors hizmet vermeye başladı. Önümüzdeki dönemde de güçlü ve global markalar İnegöl AVM’de olmaya devam edecek.