MODEF EXPO HER YIL LEVEL ATLIYOR

Modef Expo 2019´u değerlendiren Brawwa firma sahibi Nurullah Şendil, fuarın her yıl üzerine koyduğunu ve level atladığını ifade etti. Şendil, eksiklere de değinerek Türkiye´nin Mobilya Başkenti İnegöl´e yeni fuar alanının zorunlu olduğunu söyledi.

Modef Expo 2019´da modern ve özgün modelleriyle ziyaretçilerinin karşısına çıkan Brawwa, 6 gün süren fuarda beklentilerini karşıladı. Firma sahibi Nurullah Şendil, Modef Expo 2019´u Mobilyanın Başkenti Gazetesine değerlendirdi.

MODEF HER YIL LEVEL ATLIYOR

Modef Expo´nun her yıl olduğu gibi bu yıl da üzerine koyarak yoluna devam ettiğini kaydeden Nurullah Şendil, ?Her zamanki gibi Modef Expo´nun bu yıl da level atladığını düşünüyorum. Her geçen sene bir önceki seneden daha iyi yerlere geliyor fuarımız. İnşallah bundan sonra da böyle devam eder. Lakin bizim Modef´ten ve yetkililerden tek istediğimiz yeni, güzel, büyük bir fuar alanı. Öyle olduğunda umarım daha iyi yerlere gelecektir? dedi.

YENİ FUAR ALANI ŞART

Açıklamasında Modef Expo ve İstanbul Mobilya Fuarını da karşılaştıran Şendil, ?Modef´in önceki yıllarla mukayesesinden ziyade İstanbul fuarı ile arasındaki farka dikkat çekmek istiyorum. İstanbul fuarına gelen özellikle yurt dışı katılımcısı ile bu İnegöl fuarına gelen yurt dışı katılımcıları arasında kalite farkı var. İstanbul´a daha kaliteli müşterilerin geldiğini özellikle bu fuarda çok hissettik. Bu aslında psikolojik bir savaş. İnsanları öncelikle neyle etkileyebilirsiniz? Görselle. Yine iş fuar alanına çıkıyor. Fuar alanına gelen yollar? İyi bir fuar alanı şart. Bununla birlikte bütün STK´lar, AVM´ler, kuruluşlar birleşip yurt dışına güzel seyahatler düzenlemeli, davetler yapmalı. Sadece fuar alanıyla da bitmiyor. Nasıl ki İstanbul fuarı bugün Dünya´nın gündemine oturmuş bir fuarsa, insanlar oraya ciddiyet gösteriyorsa, şuanda İstanbul fuarına katılan 150 firmanın bulunduğu bir fuardan bahsediyoruz? Buraya ne kadar daha fazla hassasiyet gösterirsek kalite o kadar yükselecektir? şeklinde konuştu.

Nurullah Şendil, Brawwa olarak Modef Expo 2019´dan beklentilerini karşıladıklarını, ancak daha iyi olabileceğini de sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler: MODEF EXPO LEVEL ATLIYOR