Ömer Pal Yuvaya döndü
Önemli isimleri kadrosuna katan Gençlergücüspor , alt yapısında yetişen futbolcusu Ömer Pal ile sözleşme imzaladı. 1992 doğumlu Kanat oyuncusu Ömer PAL Futbola Gençler Gücü Alt yapısında başlayıp, 10 sezon Gençlergücü formasını giydi.
Tarih: 9.8.2019 18:31:46

Gençlergücüspor kulüp başkanı Kamuran Balkan sezon öncesi antrenmanlar başlamadan teknik heyetin eksik gördüğü bölgelere transfer yapmaya devam ettiklerini söyledi. Balkan eski öğrencileri olan Ömer Pal´ın yuvaya döndüğünü ve sözleşme imzaladıklarını “Kulübümüz bünyesinde futbola başlayan ve Formamızı toplam 10 sezon giyen, kazandığımız Şampiyonluklarımızda ciddi katkıları bulunan 1992 doğumlu Tecrübeli kanat oyuncu Ömer PAL kardeşimiz ile yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Ömer Pal Kardeşimiz Tecrübesi ve gayreti ile yeni sezonda yine eskisi gibi Kulübümüze çok faydalı olacağına ve hedeflediğimiz Play-Off Grubuna kalmamızda ciddi katkıları olacağına inancımız tamdır.    Kıymetli kardeşimize yeniden yuvasına döndüğü için hoş geldin diyor,başarılar diliyorum” dedi. 

 Ömer Pal Gençlergücüspor tesislerinde  gerçekleşen imza töreniyle mavi siyahlı formasına kavuştu. İmza töreni ardından açıklama yapan Pal “İlk Lisansım 2003 yılında Gençler Gücünde çıktı ve Mavi Sİyahlı formayı 10 sezon taşıdım. Çok defa başarılı olan kadrolarda yer aldım. Özellikle Bal Ligine çıkığımız 2012-2013 Sezonu Kulüp ve İnegöl Futbol tarihinin en önemli sezonuydu. Bal Ligine yükselen ilk İnegöl takımı olan Gençler Gücü Spor Kulübünün tarihi kadrosunda yer almak benim için ayrı bir onur kaynağı oldu. Bu mutluluğu yaşadığım kadroda yer aldığım için çok mutluyum. Yeni sezonda yine çok çalışarak Kulübüme faydalı olmak ve başarısında pay sahibi olmak için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Yeni sezon için tekrar yuvaya dönmemde emeği olan değerli yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Ömer Yuvaya döndü