İTSO 15 TEMMUZ
OKYANUS KOLEJİ

YÖNETİM VE TARAFTARLARIMIZDAN ANLAMLI ETKİNLİK

İnegölspor yönetim kurulu üyeleri ile Hooligans Crew taraftar grubu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Bilalköy Mahallesi´nde öğrenim gören öğrencilere İnegölspor forması, atkısı, mont, bot, futbol, voleybol ve basket topu hediye ettiler.

Hooligans Crew taraftar grubu adına açıklamalarda bulunan Bedirhan Alat, şunları söyledi:

"İnegölspor ile birlikte sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında köy okullarımıza kış zamanı destek olmak için bir plan içine girdik. Bugün projemizin ilk çalışmasını Bilalköy´de yaptık. Öğrenci arkadaşlarımıza İnegölspor forması, İnegölspor beresi, mont ve kışlık bot yardımında bulunduk. Bu çalışmalar kapsamında herkesi desteğe davet ediyoruz. Önemli olan bu zor günlerde insanların bir bütün olarak yardım içinde olması. Umarım herkes elini taşına altına koyar, bu tip çalışmalar tüm herkesi kapsar."

 

İnegölspor Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz ise, "Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, kıymetli İnegölspor taraftarlarımız ile beraber çeşitli faaliyetler yapmaya başladık. İlk önce Bilalköy´e geldik. Kıymetli hocamız ve muhtarımızın desteği ile Bilalköy´de öğrencilerimize çeşitli hediyeler vermeye çalıştık. İnegölspor formalarını da takdim ettik. Biz bir İnegölspor kültürü oluşturmaya çalışıyoruz. Bir bütün olmaya çalışıyoruz. Bu faaliyetlerimiz taraftarlarımız ile beraber artarak devam edecek. Bize destek sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu kentimizin bütün dinamiklerini dokunarak, anlayarak ve onlarla beraber hayat kurarak birlikte başaracağız."ifadelerini kullandı.